Bahar Bitki Vitaminleri ve Peyzaj Reklam Promosyon Hizmetleri San. Ve Tic. Ltd. Sti.

1998 yılından itibaren bitki vitaminleri, çubuk ve toz gübre ile yaprak parlatıcıları, sim spreyi, çiçek süngeri imalatı ve pazarlamasını yapmaktadır. Salon süs bitkileri için kompoze sıvı gübrelerle faaliyetine başlayan firmamız kısa süre içinde ürün çeşidini artırarak, ürün kalitesindeki sürekliliği ile güvenilir bir marka olmayı başrmıştır. Bu amaçla ürünlerimizi Tarım ve Köyişleri Bakanlığı'na tescillettik. Tarım ve Köyişleri Bakanlığı'nın 271 nolu üretici belgesine sahip firmamız sizlere daha çeşitli ve kaliteli ürünler sunabilmek için Ar-Ge çalışmalarına hızla devam etmektedir.Üretimlerini yaptığımız ürünler dışında, istenilen formülasyonlardaki toz gübre talepleriniz de kısa süre içerisinde hazırlanmaktadır.

Bitkilerin sağlıklı ve güzel görünüşlü olabilmeleri iyi beslenmeleriyle mümkündür. Bitki vitaminlerimiz kompoze olarak Makro ve Mikro elementlerden oluşmaktadır. Makro elementler olan Azot (N) bitkilerin hızlı büyümesini; Fosfor (P2O5) tomurcuk ve çiçeklerin gelişip, açılmasını Potasyum (K2O) kuvvetli ve güçlü bir bünyeye sahip olmasını sağlar. Bitkinin güçlü ve sağlıklı olması, bu üç makro elementin ve mikro elementlerin bitkinin gövdesinde dengeli oranlarda olması ile mümkündür.

Bitkiler cinslerine, türlerine ve yasadıkları ortama göre Makro ve Mikro elementlere ihtiyaç duyar. Topraktaki elementleri hızlı bir şekilde bünyesine alan bitkiler bir müddet sonra Makro ve Mikro besin ihtiyaçlarını karşılayamaz duruma gelirler Bu durum ise bitkilerin sağlıklı ve güçlü büyümelerini engeller, gelişim durur.

Bitkilere Makro ve Mikro element takviyesi yapılarak tekrar hızlı, güçlü ve sağlıklı yapısı kazandırılır. Bitkilerin ihtiyaçlarına göre hazırladığımız sıvı besinler ve gübrelerimiz, bitkilerin temel ihtiyaçlarını karşılar. Onların daha güçlü, daha canlı, daha uzun ömürlü olmasını sağlar.
 
Copyright © 2004 Bahar Bitki Vitaminleri
Türkiye Çapında Çiçekçiler Rehberi Yapay Çiçek Konusunda Uzman Firmalar Türkiye Çapında Sera İşletmeleri Zirai İlaçlar Konusunda Uzman Firmalar